HITY WIOSNY i LATA!

On by marta

Wiosna to wyjątkowa pora roku. Przyroda budzi się do życia,  pierwsze promienie słońca zaglądaja radośnie przez okno, a miejski krajobraz zmienia się nie do poznania , ciesząc przepięknymi barwami natury. Wiosną stajemy się radośniejsi,  nabieramy sił do działania i mamy ochotę na zmiany.  Nowa fryzura, kolor włosów,  garderoba i paznokcie są w znacznie bardziej optymistycznych kolorach. Wraz z cieplejszą porą roku wszystko się zmienia.

Dlatego w tym sezonie bardzo na czasie są szlachetne neony, przykuwajace spojrzenia korale, uwielbiane przez kobiety na całym świecie odcienie nude,  przepięknie nasycone róże i fiolety, nie zapominamy również o barwach morskich, oliwkowych i khaki.
Zjawiskowe kolory roku według Pantone to zdecydowanie hit nr1 na wiosnę i lato! A mianowicie kolory Serenity i Rose Quartz. Odcienie, które wspaniale się uzupełniają,  przenikają i tworzą duet, który na pewno zawładną sercami kobiet na całym świecie.
Serenity jest nieco zgaszonym odcieniem błękitu, bardzo delikatnie wpadającym w fioletowe tony, Rose Quartz natomiast to jasny chłodny róż zmącony maleńką kroplą brzoskwini.
Zapraszamy na wiosenno-letni manicure do Beauty Centerjkj