DŁONIE I STOPY

Zabiegi na dłonie i stopy – Beauty Center Łódź Bałuty

Aby wyświetlić cennik zabiegów na dłonie, kliknij TU

Aby wyświetlić cennik zabiegów na stopy, kliknij TU

Dłonie to jedna z pierwszych rzeczy, na jakie zwracamy uwagę w kontaktach międzyludzkich. Są one bowiem naszą wizytówką. Niekiedy styl życia, praca czy brak czasu odbijają się na kondycji skóry i paznokci, przez co nasze dłonie są przesuszone i szorstkie, a paznokcie słabe i łamliwe.

Odpowiednie zabiegi przeprowadzone w salonie Beauty Center są w stanie nadać Twoim dłoniom pożądany, elegancki wygląd i przywrócić im dobrą kondycję. Nie zapominamy również o stopach. Chociaż większość osób dba o nie jedynie podczas cieplejszych miesięcy, warto pamiętać o ich regularnym nawilżaniu i złuszczaniu, a także o pielęgnacji paznokci.

Manicure hybrydowy i inne zabiegi na dłonie

Proponujemy szeroki zakres zabiegów na dłonie, od klasycznego manicure po innowacyjne zabiegi z użyciem zaawansowanych technologicznie preparatów. Oferujemy również kosmetyki naturalne na bazie organicznych olejków, takie jak Dadi’ Oil, który doskonale regeneruje i nawilża płytkę paznokcia, stymulując jej zdrowy wzrost.

Zapracowanym i zabieganym Klientkom polecamy zaś manicure hybrydowy. Ta unikalna technika pozwala na uzyskanie na paznokciach naturalnego efektu, który utrzymuje się aż do trzech tygodni. Nie osłabia on płytki, utwardzając paznokcie. Ponadto daje szerokie możliwości w zakresie zdobienia.

Zabiegi na stopy

Hybrydy wykonujemy również na stopach, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie pięknego efektu pedicure przez 2-3 tygodnie. Jest to więc zabieg, na który warto umówić się przed urlopem. Pedicure hybrydowy można jednak wykonywać też na co dzień, nie jest on bowiem szkodliwy dla płytki paznokcia.

Polecamy również inne zabiegi na stopy z naszego repertuaru. Wykonujemy między innymi pedicure SPA z masażem i maską, który znakomicie odpręża, a także wpływa niezwykle korzystnie na kondycję stóp. Zapraszamy także na klasyczny pedicure z malowaniem paznokci oraz na utwardzanie naturalnej płytki żelem UV.