O NAS

Beauty Center Łódź Bałuty – o nas

Marta salon mniejsze

Salon kosmetyczny BEAUTY CENTER powstał w 2013 r., w pięknej okolicy Łodzi – Arturówku, zaledwie 15 min od ruchliwego centrum wielkiego miasta.

Beauty Center to prawdziwa oaza spokoju i dobrego samopoczucia. Zgromadziliśmy również grono prawdziwych profesjonalistów – to, podobnie jak sama właścicielka, Marta Gębicka, pasjonaci swojego fachu i wysoce wykwalifikowane osoby.

Do każdej Klientki podchodzimy indywidualnie, rozpoczynając od drobiazgowych konsultacji i postawienia diagnozy, następnie ustalając odpowiedni programu pielęgnacji i zabiegów, a kończąc na zaleceniach mających na celu podtrzymanie uzyskanych efektów.

Salon kosmetyczny Beauty Center – nasz zespół

W Beauty Center zawsze jesteś w najlepszych rękach. Nasz personel to wyłącznie osoby doskonale wykształcone, nieustępujące w rozwoju, wciąż poszukujące sposobów na poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności. Dzięki temu możemy oferować naszym Klientkom i Klientom coraz więcej innowacyjnych, nowoczesnych zabiegów o doskonałej skuteczności.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na klasyczne oczyszczanie twarzy, głębokie złuszczanie za pomocą kwasów, czy makijaż permanentny lub depilację, możesz liczyć na nasze umiejętności, a także najnowszy sprzęt i innowacyjne technologie. Ponadto zawsze dbamy o miłą, odprężającą atmosferę podczas wszystkich zabiegów. Zapraszamy również do poznania naszego zespołu!

 Marta
MARTA GĘBICKA

Właścicielka Beauty Center. Od 12 lat zajmuje się kosmetyką. To jej życie i pasja.
Ciągle poszukuje nowych rozwiązań w kosmetyce, by móc swoim Klientkom ofiarować to, co najlepsze i najbardziej skuteczne.

Anitka
ANITA MODRZEJEWSKA

Pasjonatka kosmetyki już od najmłodszych lat. Wybór szkoły o tym profilu okazał się dla niej strzałem w dziesiątkę. Nie ustaje w swoim rozwoju, chętnie uczestnicząc w licznych szkoleniach i pokazach oraz zdobywając nowe umiejętności, którymi następnie raczy Klientki Beauty Center. Za punkt honoru stawia sobie bycie na bieżąco ze wszystkimi nowościami kosmetycznymi i ciągłe uzupełnianie wiedzy.

MARTA JARUGA 
Pasjonatka i miłośniczka kosmetyki jak i stylizacji paznokci. Wykonuje swój zawód z przyjemnością. Jest to dziedzina, w której się spełnia i poszerza swoje umiejętności poprzez regularne szkolenia. Dąży do wyznaczonych celów i pełnego zadowolenia klienta.