ZABIEGI NA CIAŁO

Zabiegi na ciało – Beauty Center Łódź Bałuty

Atrakcyjne, jędrne i wypoczęte ciało to podstawa dobrego samopoczucia. Jeśli pragniesz zadbać o siebie w najlepszy możliwy sposób, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Salon kosmetyczny Beauty Center  jest miejscem, w którym możesz doznać idealnego odprężenia i zatroszczyć się o swoje ciało. Nasi wykwalifikowani pracownicy przeprowadzą wybrane przez Ciebie zabiegi z należytą starannością i profesjonalizmem, dbając o to, abyś z gabinetu zawsze wyszła zadowolona i zrelaksowana.

Masaż i inne zabiegi na ciało – Beauty Center

Proponujemy przede wszystkim różne rodzaje terapii masażem. Od tradycyjnego masażu relaksacyjnego, po manualny drenaż limfatyczny, który rewelacyjnie ujędrnia skórę i pomaga pozbyć się cellulitu. Wykonujemy:

  • masaż klasyczny,
  • masaż relaksacyjny,
  • masaż odchudzający,
  • masaż sportowy,
  • masaż całościowy z peelingiem ciała,
  • masaż rehabilitacyjny,
  • manualny drenaż limfatyczny.

Ponadto wykonujemy masaże dłoni i stóp, które znane są z głębokiego działania odprężającego. Wykwalifikowani terapeuci dbają o to, aby każdy zabieg był zarówno skuteczny, jak i przyjemny. Pełna relaksacja, jaka towarzyszy wszystkim masażom to idealne remedium na zmęczenie, które jest skutkiem przepracowania, stresu i życia w pośpiechu, czyli nieodłącznych elementów współczesnego świata.

Depilacja ciała

Idealnie gładkie ciało to źródło dobrego samopoczucia i wysokiej samooceny. Zapraszamy na zabiegi depilacji woskiem, które pomogą Ci w łatwy, szybki i skuteczny sposób pozbyć się niechcianego owłosienia ze wszystkich partii ciała. Wykwalifikowana kosmetyczka, która dokonuje zabiegu w sposób profesjonalny, gwarantuje precyzję, skuteczność i obniżony dyskomfort podczas zabiegu. Profesjonalnie wykonana depilacja ciała woskiem pozwala na utrzymanie efektu gładkiej skóry aż do czterech tygodni. Zapraszamy!