ZABIEGI YONELLE

Yonelle-Logo-Claim

Zabiegi Yonelle – Lódź Bałuty

Wybierz interesującą Cię kategorię zabiegów:

ZABIEGI ZŁUSZCZAJĄCE 

ZABIEGI Z MIKRONAKŁUWANIEM 

ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE-LUKSUSOWE 

ZABIEGI SPECJALISTYCZNE

EKSFOLIACJA PROGRESYWNA

DERMAROLLER

Zabiegi Yonelle to unikalne połączenie niezwykłej skuteczności i silnego działania z łagodnością i przyjaznością dla skóry. Wykorzystuje się w nich terapeutyczne dawki substancji biologicznie czynnych, znanych z zabiegów medycyny estetycznej i farmaceutyków. Dlatego preparaty tej firmy nazywamy kosmceutykami. Dodatkowo podczas terapii używa się specjalnie opracowanych technik i urządzeń, takich jak Derma Roller, które wspierają działanie składników aktywnych. Dzięki temu zabiegi Yonelle oferują efekty porównywalne z bardziej inwazyjnymi procedurami medycznymi.

Zabiegi Yonelle skierowane są do osób w każdym wieku, o wszystkich rodzajach skóry. Zwalczają uporczywe problemy, odmładzają, regenerują w sposób na tyle delikatny, że nie podrażniają nawet wrażliwej cery. Opracowane w instytucie marki procedury i receptury preparatów poparte są ogromnym doświadczeniem i wiedzą wybitnych specjalistów z zakresu medycyny, kosmetologii, chemii, biologii, biotechnologii i farmacji. Ich bezpieczeństwo jest zaś starannie i wielokrotnie weryfikowane, ze szczególnym uwzględnieniem skóry wrażliwej.

Zabiegi Yonelle – oferta

W Beauty Center przeprowadzamy zabiegi Yonelle o szerokim spektrum działania. W zależności od pożądanego efektu i potrzeb Twojej skóry zdecydować się możesz na terapię z wybranej kategorii.

Zabiegi Yonelle – kategoria premium

Kategoria obejmuje zabiegi ekskluzywne i wielofazowe, dające błyskawiczne, spektakularne efekty, przede wszystkim odmładzające, nawilżające i rewitalizujące. Wykonywać je można pojedynczo lub w seriach.

Zabiegi Yonelle – kategoria  zabieg specjalistyczne: pro & contra

Zabiegi rozprawiające się z rozmaitymi problemami skórnymi, w tym zmarszczkami, nadmierną suchością lub produkcją sebum, utratą elastyczności czy podrażnieniem i zaczerwienieniem spowodowanym rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi. Polecane do wykonywania w seriach, jednak dające zauważalne efekty już po pojedynczym zabiegu.

Zabiegi Yonelle – eksfoliacja progresywna

Kategoria ta obejmuje zabiegi o zwiększonej intensywności i inwazyjności, nadal jednak o wiele delikatniejsze niż agresywne działania w obrębie medycyny estetycznej. Eksfoliacja progresywna łączy w sobie działanie chemiczne, biologiczne i fizykalne, dzięki czemu odznacza się wyjątkową skutecznością i narastającym wraz z upływem czasu (progresywnym) efektem. Głównym celem tego typu zabiegów jest odmłodzenie i regeneracja skóry oraz korekta jej niedoskonałości.

Zabiegi Yonelle – kategoria złuszczanie

Kategoria obejmuje różne metody złuszczania naskórka za pomocą kwasów – migdałowego, mlekowego, glikolowego, szikimowego i innych. Oferują one doskonałą rewitalizację, odświeżenie i odmłodzenie cery. Poszczególne warianty odpowiednie są do innych typów skóry.