EKSFOLIACJA PROGRESYWNA

slider-twarze-prostokaty 2

YONELLE EKSFOLIACJA PROGRESYWNA

Zabiegi medestetyczne, o zwiększonej inwazyjności, nieprzekraczającej jednak działania w obrębie naskórka. Zalecane są głównie w celu odmłodzenia, spektakularnej poprawy wyglądu skóry lub korekcji jej niedoskonałości. Dla optymalnego wykorzystania potencjału zabiegów zalecane jest wykonywanie ich w serii. Eksfoliacja progresywna to zabiegi złuszczające, w pełni bezpieczne i bardzo skuteczne, z narastającym w czasie efektem odnowy biologicznej ( progresja efektu).

Pozwala lepiej wykorzystać złuszczającą i regeneracyjną siłę eksfoliatorów, ze znacznie zmniejszonym dyskomfortem klienta w czasie zabiegu, i to mimo stosowania wysokich stężeń kwasów (do 50% ) i niskiego pH (1,9). Istotą EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ jest połączenie w jednym zabiegu działania chemicznego, biologicznego i fizykalnego, które wzajemnie się wzmacniają. Kolejno, w zaprogramowany sposób, działają różne elementy złuszczające – ultradźwięki, kwasy AHA, BHA I PHA, enzymy proteolityczne oraz przede wszystkim inteligentny AHA- amfosystem – serce koncepcji EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ.


W ofercie zabiegów YONELLE  znajdują się dwie linie zabiegowe EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ:

LINIA „D” REFITO

Do skóry wymagającej odmłodzenia- dojrzałej, zmęczonej, poszarzałej, pozbawionej blasku i młodzieńczego kolorytu.

LINIA „T” SHIKIMI

Do cery tłustej i mieszanej, zanieczyszczonej, z tendencją do trądziku, wyprysków, grudek i zaskórników.

*w  celu osiągnięcia optymalnych efektów eksfoliacja powinna być wykonywana w seriach, składających się z 6-10 zabiegów.

LINIA „D” REFITO REFITO THERAPY

Na bazie kwasu fitowego i czystego retinolu. Kwas fitowy- o działaniu złuszczającym, rozjaśniającym i detoksykującym skórę. Silny neutralizator wolnych rodników, który chroni strukturę kolagenu i elastyny przed starzeniem się. W połączeniu z czystym retinolem transportowanym przez NANODYSKI do głębszych warstw skóry odmładza wygląd skory dojrzałej.

Zabiegi REFITO spektakularnie odmładzają strukturę i wygląd skóry dojrzałej, spłycają zmarszczki, przeciwdziałają procesom wiotczenia i innym objawom starzenia się. Ekfoliacja normalizuje spowolniony z wiekiem cykl odnowy komórkowej naskórka, rewelacyjnie odświeża i wygładza skórę, przyśpiesza metabolizm, ujędrnia i uleastycznia. Nadaje cerze odświeżony, młodszy wygląd. Staje się ona zachwycająco gładka, rozjaśniona, zrewitalizowana.

Czas zabiegu : 75min

Cena: 190 PLN

LINIA „T” SHIKIMI SHIKIMI THERAPY
Na bazie kwasu szikimowego i salicylowego. Polecana do cery tłustej i mieszanej, zanieczyszczonej, z tendencją do trądziku , wyprysków , grudek i zaskórników. Kwas szikimowy- innowacyjny składnik z grupy hydroksykwasów, pochodzący z japońskiej rośliny Shikimi, znany z zastosowań w farmacji. Złuszcza skórę lepiej niż kwas glikolowy i jest mniej drażniący , działa przeciwłojotokowo oraz antybakteryjnie. Zabiegi SHKIMI pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Głęboko oczyszczają skórę i ograniczają powstawanie zaskórników. Wyrównują fakturę i koloryt skóry, wygładzają naskórek, redukują przebarwienia i blizny potrądzikowe. Regulują wydzielanie  sebum, zmniejszając łojotok. Zapewniają doskonałą odnowę biologiczną naskórka, odświeżenie wyglądu skóry i normalizację procesów metabolicznych.

Czas zabiegu: 75min

Cena: 160 PLN