ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE-LUKSUSOWE


slider-twarze-prostokaty

ZABIEGI YONELLE PREMIUM

Ekskluzywne, wielofazowe zabiegi odmładzające wygląd skóry, o wyjątkowo komfortowym przebiegu. Prawdziwe perełki z YONELLE , które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek – tych, które cenią zabiegi najbardziej wyszukane, nowatorskie, luksusowe, dające błyskawiczne efekty.

Nie tylko zapewniają odnowę biologiczną głębokich struktur skóry, ale stwarzają też możliwość przeżycia wielkiej przyjemności podczas królewskich masaży YONELLE. To wyjątkowe, indywidualnie dobrane techniki liftingujące i głęboko relaksujące, znacznie zwiększające poczucie komfortu i atrakcyjność zabiegów. Zabiegi kategorii PREMIUM polecane są szczególnie do skór dojrzałych, wymagających bardzo wysokiego potencjału odmładzania.


  1. SPILANTOL MIMICAL EFFECT –

luksusowy zabieg spłycający zmarszczki mimiczne i modelujący owal twarzy.

Jesień to idealna pora na intensywną regenerację skóry. Dzięki mniejszej ilości promieniowania słonecznego możemy wykonywać bardziej intensywne zabiegi odmładzające wygląd skóry i spłycające zmarszczki. Utrata jędrności pojawiająca się z wiekiem za sprawą bogatej mimiki, psuje samopoczucie nam kobietom. Żeby opóźnić ich powstawanie i skorygować te, które już pojawiły się na twarzy zastosuj zabieg MEDESTHETIC Spilantol Mimical Effect. Dzięki kompleksowi INFUZYJNY SPILANTOL HX-8™ powstałe widoczne zmarszczki zostaną „wypchnięte” a te, których jeszcze nie widać – „powstrzymane”. Innowacyjny kompleks łączący spilantol i peptyd HX-8 (działający à la botulina) hamuje powstawanie zmarszczek oraz wygładza te, które już się pojawiły. Kompleks zanurzony jest w Trójwymiarowej Gąbce Molekularnej, która skutecznie „łapie” i zatrzymuje wodę w naskórku, zapewniając nawilżenie głębokim jego warstwom.
Zabieg MEDESTHETIC SPILANTOL MIMICAL EFFECT spektakularnie spłyca zmarszczki mimiczne w okolicach oczu, ust i czoła. Widocznie wygładza powierzchnię skóry, maksymalnie nawilża i poprawia jej elastyczność. Polecany do każdego rodzaju skóry zarówno z dopiero rysującymi się, jak i utrwalonymi zmarszczkami mimicznymi.
Czas zabiegu: 75 min
Cena: 270 PLN

2. INFUSION SUPERLIFT

Superintensywny zabieg silnie liftingujący i ujędrniający cerę dojrzałą 40+. Nowatorski, wielofazowy zabieg z retinolem infuzyjnym. Zapewnia absolutnie spektakularny efekt odmłodzenia wyglądu skóry dojrzałej!Silnie liftinguje, ujędrnia, wygładza, redukuje widoczność zmarszczek. Cera staje się doskonale napięta, młodzieńczo sprężysta, zachwycająco gładka, nawilżona, rozjaśniona. Zabieg można również wykonać przy użycia Mezorollera. Polecany w serii, jako kuracja intensywnej odnowy biologicznej skóry, oraz jako zabieg pojedynczy.

Czas zabiegu: 90 min

Cena: 250 PLN plus koszt Mezorollera (60 PLN)

3. PROGRESSIVE REVITAL

Zabieg medestetyczny z efektem „ nowej skóry”. Wielofazowy zabieg z zastosowaniem medestetycznej procedury Eksfoliacji Progresywnej dający zachwycający efekt wyrażniej odmłodzonej „nowej skóry” twarzy. Następuje zdecydowana redukcja zmarszczek i widoczność porów. Skóra wygląda jakby uległa metamorfozie – staje się jedwabiście gładka , miękka w dotyku, pełna życia i młodzieńczej witalności . Zyskuje bardziej zwartą strukturę , piękny koloryt , jest silnie ujędrniona, nasycona wilgocią , zregenerowana.

Czas zabiegu : 75min

Cena: 250 PLN

4. H2O IFUSION EXPRESS

Zabieg błyskawicznie rewitalizujący cerę zmęczoną. Intensywny, szybki zabieg typu SOS , błyskawicznie poprawiający jędrność, nawilżenie i koloryt skóry dojrzałej oraz spłycający zmarszczki. Doskonały sposób , by olśniewać na przyjęciu gładką skórą, pełną młodzieńczego blasku.

Czas zabiegu: 75min

Cena : 250 PLN

5. BIOFUSION SECOND SKIN

Zabieg biologicznie regenerujący skórę dojrzałą, suchą i odwonioną. Intensywny zabieg do cery suchej  normalnej, dojrzałej, odwodnionej, skłonnej do ściągania i podrażnień. Skóra zostaje poddana procesowi biologicznej regeneracji , dzięki zastosowanej technologii bioinfuzji. Polega ona na tym , że składniki preparatów tworzą bbiokompatybilną drugą skórę , która WTAPIA SIĘ w naskórek. Ta nowatorska technika daje efekt spektularnego nawilżenia, wręcz” napompowania” skóry, który utrzymuje się wiele godzin. Rekordowa gładkość skóry wyczuwana jest od razu po zabiegu. Cera ma wyrównany koloryt, jest rozjaśniona i młodzieńczo rozświetlona. Już po jednym zabiegu obserwuje się radykalną poprawę elastyczności i jędrności skóry oraz spłycenie zmarszczek. Skóra jest wzmocniona, przestaje się nadmiernie łuszczyć, jest bardziej odporna na czynniki zewnętrzne i podrażnienia

Czas zabiegu: 75min

Cena: 250 PLN